Spread Joy

Hello Beauty! 

Jak już wiesz, jedną z naszych najważniejszych wartości jest niesienie pomocy innym. Chcemy angażować się w jak najwięcej akcji charytatywnych oraz szerzyć radość gdzie tylko możemy. W związku z obecną sytuacją w kraju i na świecie wywołaną przez COVID-19 zorganizowaliśmy projekt Spread Joy. 

Projekt Spread Joy ma na celu podziękowanie tym, którzy każdego dnia robią wszystko, aby pomóc jak największej liczbie osób- służbie zdrowia. Chcemy wywołać uśmiechy na twarzach lekarzy i pielęgniarek, i podziękować im za wysiłek, który każdego dnia wkładają, aby zapewnić nam odpowiednią opiekę w czasach panującego wirusa. 

Do projektu zaprosiliśmy 19 influencerek między innymi Elizę Trybałę, Karolinę Gilon, Olę Ciupę oraz Natalię Klimas. Dziewczyny miały możliwość wyboru szpitala, dla pracowników którego przygotowaliśmy przesyłkę z naszymi produktami. W paczkach znalazły się między innymi kremy do rąk COCO TOUCH, maseczki nawilżające COCO TREAT oraz kremy do twarzy CARA CARE. Bezpieczeństwo ciała to nie tylko maseczka oraz odpowiedni ubiór, ale również odpowiednia pielęgnacja dłoni i skóry przy dużej ilości użytych środków do dezynfekcji.  

Niespodzianki z naszymi produktami otrzymał między innymi Szpital Bielański, Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie oraz Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu.  

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wywołać uśmiechy na twarzach innych. Pomagajmy sobie nawzajem. 

HelloBody Team

Nasze bestsellery

Od: 459,96  389,99 
Od: 539,95  429,99 
Od: 439,96  389,99