1,2% RETINOL COMPLEX Booster — Partner idealny dla Twojej skóry w małej buteleczce!

Retinol Booster Small Banner 850 × 400

Cześć, Beauty!

Za pomocą naszych koncentratów Booster o wysokiej skuteczności, najnowszego dodatku do linii produktów HelloBody, nie tylko wprowadziliśmy całkowicie nową i nowatorską koncepcję produktu, ale także powitaliśmy pierwsze w historii produkty przeciwzmarszczkowe!

Skóra dojrzała ma odmienne od skóry młodszej potrzeby i staje przed odmiennymi wyzwaniami. Dlatego też wymaga ona szczególnej pielęgnacji (na którą zresztą zasługuje!). Zgodnie z naszą misją zapewnienia wsparcia Twego poczucia własnego piękna z dumą przedstawiamy nasz drugi produkt opracowany specjalnie dla skóry dojrzałej.

Powitaj nasz koncentrat 1,2% RETINOL COMPLEX Booster, który zapewni skórze witalność i młodszy wygląd!

Podobnie jak inne koncentraty typu booster 1,2% RETINOL COMPLEX Booster nadaje się do wszystkich rodzajów skóry dzięki swej lekkiej, bezzapachowej recepturze, która szybko się wchłania.

Retinol jest niezwykle skutecznym składnikiem aktywnym w pielęgnacji skóry. Jednak jego nieprawidłowe stosowanie szybko wywołuje podrażnienia. Nie martw się, zabezpieczyliśmy Cię przed nimi! Z tego posta na naszym blogu dowiesz się wszystkiego o kluczowym składniku, tj. retinolu, i poznasz sposób włączenia swego nowego ulubionego koncentratu Booster w codzienną pielęgnację skóry.

Partner idealny dla Twojej skóry w małej buteleczce!

Koncentrat 1,2% RETINOL COMPLEX Booster Regeneracja + Elastyczność, który zapewni skórze witalność i młodszy wygląd!

Daj swojej skórze Booster z 1,2% Retinol Complex!

Wspaniałe zalety produktu w skrócie:

– Pobudza regenerację komórek i produkcję kolagenu w godzinach nocnych oraz zmniejsza oznaki starzenia się skóry,
– Pomaga zmniejszać zmarszczki i zapewnia skórze odporność i elastyczność,
– Zawiera mocny retinol (0,25%) oraz delikatniejszy octan retinylu (0,95%).

Jak włączyć retinol w codzienną pielęgnację skóry?

Zalecamy stosowanie koncentratu 1,2% RETINOL COMPLEX Booster wieczorem, ponieważ kompleks retinolu wspiera proces regeneracji skóry, którego największa aktywność występuje w godzinach nocnych. Co więcej, retinol zwiększa wrażliwość skóry na światło słoneczne, w związku z czym na dzień należy stosować krem z filtrem SPF.

Wymieszaj! Wymieszaj koncentrat 1,2% RETINOL COMPLEX Booster z kremem na noc. Zastosuj pielęgnację wielowarstwową! Zwiększ skuteczność, nakładając koncentrat bezpośrednio na skórę, a dopiero później krem nawilżający na noc.

OSOBY ZACZYNAJĄCE PRZYGODĘ Z RETINOLEM: Należy powoli włączyć koncentrat 1,2% RETINOL COMPLEX Booster w wieczorną pielęgnację skóry 1–2 razy w tygodniu. Kiedy skóra się zaadaptuje, można powoli zwiększyć częstotliwość.

Jeśli chcesz połączyć 1,2% RETINOL COMPLEX Booster z innymi koncentratami, zalecamy nakładanie ich warstwami. Na oczyszczoną skórę w pierwszej kolejności nałóż koncentrat z retinolem, odczekaj kilka chwil, a później nałóż ulubiony(-e) koncentrat(-y) i krem nawilżający.

Nasz duet zapobiegający starzeniu się skóry: 1,2% RETINOL COMPLEX Booster i 5% PEPTIDE COMPLEX Booster

Obie substancje są wysoce skuteczne i pomagają zmniejszyć pierwsze oznaki starzenia, aktywując produkcję kolagenu. Retinol wspiera także proces odnowy skóry w godzinach nocnych, a kompleks peptydowy pomaga zwiększyć elastyczność i jędrność skóry.

Najważniejszą różnicą między nimi jest sposób nakładania. Peptydy można bez trudu włączyć w pielęgnację skóry na dzień lub na noc i skóra zwykle dobrze je toleruje. Z kolei retinol najlepiej stosować na noc i wymaga nakładania kremu z filtrem SPF na dzień. Tym samym, aby uzyskać najlepszy efekt przeciwstarzeniowy, można stosować nasz koncentrat 5% PEPTIDE COMPLEX Booster rano, a 1,2% RETINOL COMPLEX Booster wieczorem.

A co w przypadku innych problemów skóry? Poznaj nasze pozostałe koncentraty typu Booster!

Rzecz jasna skóra dojrzała może wykazywać także, poza starzeniem, oznaki innych problemów, którymi trzeba się zająć. Dobra wiadomość: nasza linia koncentratów Booster przeznaczona jest szczególnie do pielęgnacji skóry o konkretnych problemach, jak odwodnienie, przebarwienia czy niedoskonałości. Każdy z koncentratów Booster skupia się na wyjątkowych możliwościach jednego wysoce skoncentrowanego składnika, jak hialuron, witamina C czy niacynamid. Co więcej, można je bez trudu mieszać i dopasowywać, co pozwala opracować własną, indywidualną pielęgnację, spełniającą potrzeby swojej skóry. Przegląd koncentratów Booster znajduje się tutaj.

Chcesz zostać ekspertką w dziedzinie koncentratów booster? Zapoznaj się z naszym Booster ABC!

Decyzja należy do Ciebie: Skoncentruj swoją codzienną pielęgnację skóry dzięki produktom Booster!

Nasze propozycje na ten miesiąc