Skin is Skin x Rainbow Kiss & Rich

Rainbow Kiss Rich Set Open Jars 3 Lowres Flatlay Ig 1

Hello Beauty,

W HelloBody stawiamy na indywidualność. Niezależnie od wyglądu, koloru skóry czy orientacji seksualnej- uważamy, że w każdym z nas drzemie piękno. Jesteśmy dumni, że jako część kampanii ‘Love is Love, Skin is Skin’ wprowadziliśmy letnią edycję limitowaną naszego ulubionego zestawu do pielęgnacji ust COCO KISS + RICH.

Tolerancja nie wystarczy. Potrzebujemy celebrowania piękna każdego z nas.

Tęcza jest symbolem naszej kampanii.
Na całym świecie kolory tęczy są odzwierciedleniem nie tylko ruchu LGBTQ+, ale również życia, uzdrowienia, światła, natury, spokoju i ducha. Są to oznaki różnorodności i integracji. Tęcza symbolizuje zjednoczenie i wyjątkowość każdego z nas. Jest to przypomnienie, że razem możemy więcej.

Rainbow Kiss Rich Set Jars 2 Lowres Flatlay Ig 2

Hello RAINBOW KISS + RICH! W tym sezonie prezentujemy Wam zestawy RAINBOW KISS + RICH w trzech różnych kolorach i zapachach przypominających lato. Jest to must-have do pielęgnacji ust.

Sześć różnych kolorów położonych obok siebie tworzy piękną tęczę. Tęcza symbolizuje ogromną różnorodność pośród społeczności LGBTQ+.

Love x Passion

RAINBOW KISS + RICH Love x Passion w kolorze czerwonym i pomarańczowym to odzwierciedlenie kochającej i pozytywnej atmosfery. Owocowy zapach z pikantnymi niuansami pozostawia na ustach lekki i świeży akcent wakacji. Czerwień i pomarańcz odzwierciedlają miłość i pasję.

Hope x Joy

RAINBOW KISS + RICH Hope x Joy w kolorach żółci i zieleni pieszczą usta ciepłym i słodkim zapachem. Połączenie wanilii i migdałów sprawia, że ten duet jest przyjemnie kremowy. Żółć to odzwierciedlenie światła, zaś zieleń symbolizuję naturę i nadzieję.

Harmony x Peace

RAINBOW KISS + RICH Harmony x Peace w kolorze niebieskim oraz fioletowym to odzwierciedlenie harmonii, wierności i lojalności.Tajemniczy, ale harmonijny kwiatowo-owocowy zapach, zwieńczony słodkimi nutami hibiskusa i rokitnika zwyczajnego, działa relaksująco i czarująco.

Ciekawostka: Pomimo kolorowej konsystencji nasze zestawy RAINBOW KISS + RICH nie farbują ust tak jak pomadki. Pozostawiają za to wspaniały połysk!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej kampanii? Odwiedź nasz profil na Instagramie i dowiedz się jak ważna i piękna jest akceptacja siebie i indywidualność.

Nasze bestsellery

Od: 479,96  429,99 
Od: 514,96  459,99 
Oszczędź aż do 20%!
Od: 1.179,90  899,99