Sekrety produkcji

Najwyższej jakości naturalne składniki są symbolem oferowanych przez nas produktów do pielęgnacji, ze względu na ich wyjątkowy wpływ na skórę i włosy. Na stronie każdego z produktów znajdziesz szczegółowy opis jego zalet. Wszystkie produkty produkowane są w Niemczech, a metody obliczania indeksu naturalnego pochodzenia poszczególnych składników są opracowywane zgodnie ze standardami branżowymi.

Składniki naturalnego pochodzenia

Dążymy do tego, aby skład naszych kosmetyków zawierał 100% składników naturalnego pochodzenia. W chwili obecnej średnia procentowa zawartość naturalnych składników naszych formuł wynosi 98%.Różnica ta wynika z konieczności zapewnienia wysokiej jakości użytkowej produktów i ich bezpiecznej konserwacji.

Zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko

Chcemy tego, co najlepsze dla Twojej skóry i dla środowiska, dlatego odmawiamy dodawania do naszych produktów następujących składników: parabenów, siarczanów, mikroplastików i aluminium. Nie stosujemy również składników wywołujących podrażnienia, takich jak denaturowany alkohol, oleje mineralne i woski, których oddziaływanie na skórę jest mniej skuteczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów?

Wszystkie informacje znajdziesz tutaj