Filozofia naszych produktów

W HelloBody redefiniujemy zasady, jakie rządzą przemysłem kosmetycznym, oferując codzienne rozwiązania, łączące pojęcie glamour z naturalnością i odpowiedzialnym stylem życia. Dlatego nasz slogan odzwierciedla wartości, w które wierzymy: #naturalisglamorous

Pędzel do maseczek MASK BRUSH HelloBody
Olejek do pielęgnacji włosów Coco Fix

Nasze formuły

Każda z naszych formuł uwzględnia najwyższy z możliwych poziom stężenia składników naturalnego pochodzenia, które mają bardzo korzystny wpływ na skórę i są w 100% bezpieczne dla zdrowia.

Zapachy naszych produktów pochodzą wyłącznie z naturalnych olejków eterycznych i są starannie komponowane, tak byś mogła czerpać z pielęgnacji wyjątkową przyjemność.

Bezpieczeństwo i testy dermatologiczne

W HelloBody najważniejszy priorytet stanowi dla nas wysoka jakość produktów. Dlatego każdy z nich jest testowany dermatologicznie przez niezależny niemiecki instytut, Instytut Dermatest, który jak dotąd ocenia jakość wszystkich naszych produktów jako “doskonałą”.

Testy wewnętrzne

Przed wprowadzeniem produktów do sprzedaży, testujemy je w wewnętrznym ośrodku, składającym się z pracowników naszego zespołu i członków naszej wspaniałej społeczności pełnych entuzjazmu i ciekawych naszych nowości. Ich opinie i komentarze są dla nas nieocenione, ponieważ inspirują do rozwoju produktów, które pojawią się w ofercie w przyszłości.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych składników?

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj