Już odkąd była nastolatką, Monique odczuwała na sobie i w swoim otoczeniu presję nieosiągalnych kryteriów estetycznych, narzucanych przez przemysł kosmetyczny, jak również jego negatywny wpływ na młode dziewczyny.

Kwestia ta szybko stała się jej bliska, dlatego gdy tylko pojawiła się taka możliwość, postanowiła, że zrewolucjonizuje przemysł kosmetyczny. Tak narodziło się HelloBody: marka naturalnych kosmetyków, wywierająca pozytywny wpływ na kobiety na całym świecie.

Jej codzienna motywacja? Możliwość tworzenia produktów kosmetycznych wysokiej jakości, naturalnych i wydajnych, które pozwalają kobietom na odrobinę luksusowej pielęgnacji i poświęcenie czasu tylko dla siebie. Celem Monique jest zredefiniowanie zasad rządzących przemysłem kosmetycznym, poprzez łączenie pojęcia glamour z odpowiedzialnym stylem życia.

Jej długofalowa idea: ponieważ emancypacja kobiet i celebrowanie ich indywidualności są i zawsze były istotne dla Monique, chciałaby, by nasze produkty stały się integralną częścią rytuałów pielęgnacyjnych każdej kobiety, a także by zachęcały je do akceptacji swoich ciał i do kochania siebie takimi, jakimi są.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów?

Wszystkie informacje znajdziesz tutaj