Love Your Boobs!: Podsumowanie

Blog Post .0011

Hello Beauty, 

jak już wiesz, w HelloBody uważamy, że prawdziwe piękno znajduje się wewnątrz każdego z nas. Wierzymy w samoakceptację oraz kochanie siebie, takimi, jakimi jesteśmy. Kobiety stanowią ogromną część naszej społeczności. Dlatego dążymy do tego, aby każda z nas poświęciła swojemu ciału uwagę, na jaką zasługuje. Nie tylko pod względem pielęgnacji, ale również zdrowia.

Love Your Boobs!

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi. Dlatego poprzez kampanię ‘Love Your Boobs’ postanowiliśmy zachęcić kobiety do stworzenia zdrowej relacji ze swoimi piersiami niezależnie od ich kształtu czy rozmiaru. Nasz #hellobodypinktober dedykowany był szerzeniu informacji na temat raka piersi. 

Fundacja Onkologiczna Alivia 

Chcąc szerzyć informacje na temat raka piersi oraz podzielić się z Wami inspirującymi historiami kobiet, połączyliśmy siły z Fundacją Onkologiczną Alivia. 

Fundacja Alivia powstała by dodawać odwagi oraz edukować chorych na raka oraz tych w grupie zagrożenia. W tym roku Alivia obchodzi 10-lecie powstania Fundacji i dumnie informują, że przez ten czas udało im się przekazać ponad 20 milionów złotych na walkę z rakiem. 

Alivia wsparła nas opinią ekspertki, pani doktor Joanny Kufel-Grabowskiej, która podzieliła się z Wami najważniejszymi informacjami na temat raka piersi, zakładaniu rodziny po przebytej chorobie oraz nawoływała do regularnych badań piersi. 

Ponadto poznaliśmy niesamowicie inspirujące historie Magdy oraz Asi, wojowniczek, które wygrały walkę z rakiem piersi. Dziewczyny przebyły długą drogę do ponownego pokochania siebie oraz czerpania z życia garściami.  

W ramach akcji z każdego zamówionego zestawu w październiku przekazaliśmy 4zł na rzecz Fundacji Alivia. Już teraz możemy poinformować, że udało nam się zebrać 15 tysięcy złotych, które podarujemy Alivii.

Jesteśmy bardzo dumni, że mieliśmy szansę wziąć udział w akcji charytatywnej i wspomóc działalność Fundacji Alivia.

Nasze propozycje na ten miesiąc

-50%
240,00 
-50%
60,00