Korzyści Aloe Vera dla Twojej skóry

Hello Beauty,

W poprzednim artykule zaprezentowaliśmy najnowszą linię produktów ALOÉ, a dziś przedstawiamy jej składnik, dobrany specjalnie, by zapewniać normalnej i odwodnionej skórze efekt naturalnego blasku!

Aloes, roślina o tysiącu zalet.

Od wieków docenia się go ze względu na jego wyjątkowy wpływ na ciało. Aloes zawiera w swoim miąższu wiele witamin, takich jak witamina A, różne witaminy z grupy B, a także witaminę C i E.

Ponadto, aloes jest także bogaty w pierwiastki śladowe, aminokwasy i minerały, takie jak magnez, żelazo, a nawet wapń. Z dietetycznego punktu widzenia to doskonały wybór podczas obecnej pory roku! Możesz spożywać go w formie soku lub jako suplement diety.


Aloes, najlepszy sprzymierzeniec odwodnionej i podrażnionej skóry.

W kosmetyce aloes doceniany jest przede wszystkim ze względu na swoje właściwości nawilżające i łagodzące. Jego miąższ zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie i posiada właściwości zmiękczające. Ponadto koi podrażnioną i wrażliwą skórę, dlatego jest polecany szczególnie w leczeniu egzemy, łuszczycy lub poparzeń i oparzeń słonecznych.

Dodatkowo, jego miąższ ma formę żelu, nadającego kosmetykom cudownej konsystencji, która rozpuszcza się w kontakcie ze skórą.

Aloes jest składnikiem naszej nowej linii produktów ALOÉ.

Rozumiesz już, jak aloes i jego wyjątkowe zalety wpływają na Twoją skórę. To właśnie dlatego uczyniliśmy go jednym ze składników linii ALOÉ. A ponieważ chcemy dla Twojej skóry tylko tego, co najlepsze, w kosmetykach znajdziesz połączenie niezwykle wydajnych, naturalnych składników, takich jak kwas hialuronowy, woda z ogórka, skwalen czy olej z pestek śliwki i ekstrakt z melona. Dla nawilżonej i promiennej skóry każdego dnia!

Chcesz odkryć pierwsze produkty z linii ALOÉ? Znajdziesz je tutaj!

Nasze propozycje na ten miesiąc