HelloBody troszczy się o planetę!

Italy.0011

Hello Beauty!

Świadomość ekologiczna i zrównoważony rozwój zawsze były i będą ważnymi wartościami marki HelloBody. Chcemy, aby nasza ziemia trwała, dlatego dążymy do stworzenia lepszego świata dla wszystkich ludzi, zwierząt i planety.

Lepsza przyszłość dzięki marce HelloBody

Jako marka kosmetyków do pielęgnacji skóry jesteśmy wdzięczni naszej planecie, że dostarcza nam zasobów. To właśnie one umożliwiają nam wytwarzanie naszych ukochanych produktów. Niestety przed naszą planetą stoi więcej wyzwań niż kiedykolwiek wcześniej – np. zmiany klimatyczne, wylesianie i utrata różnorodności biologicznej.

Uważamy, że nadszedł czas na zmianę!

W naszym planie działania na rzecz zrównoważonego rozwoju na rok 2020 chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę właśnie na temat zrównoważonego rozwoju – bo nasza planeta zasługuje na taką samą miłość jak nasze ciało. Nadszedł więc czas, aby się nią zaopiekować i współpracować w celu zapewnienia jej trwania.

Jednocześnie przypominamy, że 19 września jest Międzynarodowym Dniem Sprzątania Świata. Podążaj z nami w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości! Dowiedz się, co już zrobiliśmy i do jakich zmian i projektów dążymy.

Podjęliśmy już następujące kroki z myślą o zrównoważonym rozwoju:

– Wszystkie nasze kartony wysyłkowe i materiały wypełniające wykonane są w 100% z papieru pochodzącego z recyklingu. Ponadto kartony wysyłkowe drukowane są przy pomocy farb rozpuszczalnych w wodzie, co sprawia, że ulegają one biodegradacji.
– Stopniowo przechodzimy na alternatywne opakowania produktów – kiedy tylko jest to możliwe, używamy szkła i wprowadzamy na rynek opakowania i butelki o zawartości materiału PCR (Post-Consumer-Recycling) sięgającej 62%. W przypadku produktu ALOÉ TONIC PCR składa się on nawet w 100 procentach z tego ekologicznego materiału.


– Jeżeli chodzi o składane pudełka, to w przypadku trzech pierwszych produktów (COCO KISS, COCO RICH i COCO PEARL) byliśmy w stanie osiągnąć 80% zawartości materiału PCR.
– Jesteśmy dumni z naszej współpracy z ruchem 1% for the Planet podczas Black Week w zeszłym roku oraz z naszej darowizny w wysokości 60 000 EUR!

Dbaj o planetę z marką HelloBody

We wrześniu planowane jest jeszcze – oprócz Międzynarodowego Dnia Sprzątania Świata – wprowadzenie na rynek dwóch wspaniałych produktów z wysoką zawartością materiału PCR. Dowiedz się więcej o naszych nowych i jeszcze bardziej przyjaznych środowisku produktach.

Nasze bestsellery

Od: 479,96  429,99 
Od: 514,96  459,99 
Od: 1.179,90  899,99