HelloBody: The Minis

Coco Mini Set Lowres Hands 1080x1350

Hello Beauty,

najpopularniejsze zestawy HelloBody Essentials są teraz dostępne w rozmiarze mini!

Już od dawna ciekawią Cię nasze produkty HelloBody? To świetnie! Teraz możesz przetestować zestawy Essentials i wyrobić sobie własne zdanie! Uwielbiasz już nasze produkty i chcesz je mieć zawsze ze sobą? Nie ma problemu: nowe rozmiary podróżne pasują do każdej torebki!

Odkryj nasze minis!

Odżyw swoją cerę z naszymi COCOS Mini!

COCOS Detox & Care

Nasza linia COCOS została opracowana specjalnie do skóry normalnej i suchej. Oczyszczające i pielęgnacyjne produkty z tej linii codziennie usprawniają regenerację Twojej skóry.

Wzmocniona cera z naszymi CARA Mini!

CARA Odbudowa & Ochrona

Nasza linia CARA została opracowana specjalnie dla skóry normalnej i wrażliwej. Dzięki zawartym składnikom regenerującym, łagodzącym i antyoksydacyjnym pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry i chronić ją przed szkodliwym wpływem środowiska.

Pożegnaj nierówności z naszymi ROSE Mini!

ROSE Pure-Balance: Nasza linia ROSE została opracowana specjalnie do skóry mieszanej i tłustej. Dzięki zawartym oczyszczającym i równoważącym składnikom pomaga regulować produkcję sebum i uzyskać gładką cerę.

Promienna cera z naszymi ALOÉ Mini!

ALOÉ Hydra-Glow: Nasza linia ALOÉ została opracowana specjalnie do skóry normalnej, odwodnionej. Dzięki nawilżającym i wygładzającym składnikom aktywnym pomaga uzyskać promienną skórę ze szczególnym blaskiem.

I najlepsze: wszystkie cztery produkty są pakowane w ekologiczne torby bawełniane!

Nasze propozycje na ten miesiąc

-50%
240,00 
-50%
60,00