HelloBody x Szlachetna Paczka- podsumowanie

Chcąc nieść pomoc innym, w ubiegłym roku połączyliśmy siły ze Szlachetną Paczką. W ramach akcji z każdego zamówienia złożonego od 25 listopada do 26 grudnia przekazaliśmy 4zł na rzecz wsparcia potrzebującym. Już teraz możemy poinformować, że udało nam się zebrać 60 tysięcy złotych, które podarujemy Szlachetnej Paczce.

HelloBody x Szlachetna Paczka

Sprawianie radości innym, niesienie pomocy oraz dzielenie się tym, co dobre, kiedy tylko możemy to jedne z naszych najważniejszych wartości. Każdy zasługuje na pomocną dłoń oraz walkę o lepszą przyszłość. Propagujemy odpowiedzialny styl życia oraz poszanowanie dla ludzi i natury, a zatem idea wspierania akcji charytatywnych jest nam bliska. Staramy angażować się w akcje społeczne jak najczęściej dlatego zdecydowaliśmy się nieść pomoc w okresie świątecznym i połączyć siłę HelloBody i Programu Szlachetna Paczka. 

Szlachetna Paczka to prowadzony od wielu lat projekt społeczny, który ma na celu niesienie  pomocy potrzebującym, których dotknął los i wspieranie ich w dążeniu do samodzielnego życia. Wolontariusze i darczyńcy zaangażowani w Szlachetną Paczkę szukają rodzin, które potrzebują wsparcia, aby przygotować dedykowaną pomoc. Tylko w 2018 roku Szlachetna Paczka połączyła ponad 600 tysięcy osób. Zebrane 47 milionów w postaci materialnej trafiło do ponad 16 tysięcy rodzin w potrzebie. 

Nasze zaangażowanie w pomoc to nie tylko wsparcie pieniężne. Wraz ze współpracującymi z nami influencerami propagowaliśmy akcję charytatywną na Instagramie. Ponad 155 influencerek w trakcie Black Week (25-29.11.19) wzięło udział w szerzeniu dobrego słowa o Szlachetnej Paczce. Część z nich w celu zaangażowania obserwatorów założyła koszulki promujące akcje. 

Jesteśmy bardzo dumni, że mieliśmy szansę wziąć udział w akcji charytatywnej i wspomóc działalność Szlachetnej Paczki. 

Nasze bestsellery

Od: 1.027,90  699,99 
Oszczędź aż do 20%!
Od: 719,93  549,99 
Od: 954,90  699,99