HelloBody Przeciwko Testowaniu Na Zwierzętach

HelloBody pragnie szanować każdego mieszkańca planety – kobiety, mężczyzn, zwierzęta i otaczającą ich naturę.

Choć toksykologiczne testy kosmetyków na zwierzętach zostały zakazane w Europie 11 marca 2003 roku, około 80% krajów na świecie wciąż je wykonuje. Taka praktyka nie może być dłużej tolerowana. Obecnie istnieje wiele alternatywnych metod testowania, w związku z czym praktyki te powinny zostać zatrzymane.

Poprzez naszą kampanię #hellobodyagainstanimaltesting chcemy zwiększyć świadomość na temat testowania kosmetyków na zwierzętach i zapewnić wsparcie finansowe stowarzyszeniom walczącym o ich prawa.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wypuścić na rynek nowe akcesorium z limitowanej edycji; niesamowicie miękką opaskę z króliczymi uszami! Dzięki niej będziesz wyglądać jeszcze bardziej uroczo, niż zwykle i z łatwością zepniesz swoje włosy podczas codziennej pielęgnacji.

Za każdą sprzedaną opaskę, 1€ przekazane zostanie niemieckiemu stowarzyszeniu CZTERY ŁAPY (Vier Pfoten). To organizacja, która wspiera ochronę i globalny wizerunek zwierząt pod bezpośrednim wpływem człowieka. Ich wizja: świat, w którym ludzie traktują zwierzęta z szacunkiem, współczuciem i zrozumieniem.

Przekaż datek teraz!

Czy czujesz się usatysfakcjonowana dzięki oddanej darowiźnie i uwielbiasz to akcesorium?

Udostępnij swoje zdjęcie na Instagramie z opaską i ulubionym produktem,

użyj hashtagu #hellobodyagainstanimaltesting i otaguj @hellobody_pl,

a otrzymasz szansę na zdobycie nagrody niespodzianki!

 

Odkryj naszą opaskę Hello Bunny oraz pozostałe produkty!

Nasze propozycje na ten miesiąc