HELLOBODY CARES O LEPSZY ŚWIAT

HelloBody Cares

Hello Beauty,

2021 powoli dobiega końca, dlatego chcielibyśmy wykorzystać ten czas na refleksję. Jak pewnie wiesz, w HelloBody działamy zgodnie z naszymi wartościami, takimi jak: autentyczność, radość, jakość, innowacyjność, a także budowanie świadomości. Częścią naszej filozofii jest także konsekwentne tworzenie lepszej przyszłości dla naszej planety, ludzi i zwierząt. To właśnie dlatego w 2018 roku wprowadziliśmy nasz program HelloBody Cares. Tutaj dowiesz się, czego dokonaliśmy w tym roku, jak zainwestowaliśmy w lepszą przyszłość i jakie akcje charytatywne wspomogliśmy.

HELLOBODY CARES – NASZE CELE

Jako firma międzynarodowa, chcemy wykorzystywać nasz biznes do czynienia dobra i doskonalenia się z roku na rok. Chcemy mieć pozytywny wpływ na środowisko, zwierzęta i ludzi, dlatego skupiamy się na wspieraniu wybranych projektów charytatywnych darowiznami finansowymi i rzeczowymi. Inwestujemy w uczynienie świata lepszym miejscem, poprzez różnego rodzaju kampanie lub partnerstwa. Od 2018 roku HelloBody Cares wspiera starannie wyselekcjonowane inicjatywy. Każdego roku inwestujemy w budowanie partnerstw, które pomagają nam osiągnąć nasz cel, jakim jest pomoc naszej planecie, społeczeństwu i dobrostanu zwierząt. Niektóre tematy takie jak zmiany klimatu, female empowerment, inkluzywność czy zanieczyszczenie oceanów, są nam szczególnie bliskie. Nawet w tak pracowitym roku jak ten naszemu całemu zespołowi udało się wesprzeć wiele projektów.

PONAD 45 000 EURO PRZEZNACZONYCH NA DZIAŁANIA CHARYTATYWNE

Jesteśmy bardzo dumni, że w 2021 roku byliśmy w stanie przekazać ponad 45 000 euro w formie pomocy finansowej, a także dużej liczby produktów dla uznanych organizacji w całej Europie. W ciągu roku przeprowadziliśmy wiele kampanii podnoszących świadomość, działając lokalnie na każdym z rynków. Z naszych działań charytatywnych skorzystało ponad 16 organizacji pozarządowych.

UŚWIADAMIANIE I PORUSZANIE WAŻNYCH KWESTII

Wszystkie projekty, które wspieraliśmy w tym roku, można znaleźć w krótkim podsumowaniu poniżej: W styczniu skupiliśmy się na „Fondation des Femmes”, której celem jest położenie kresu przemocy wobec kobiet. Przekazaliśmy tam ponad 12 000 €. W Miesiącu Kobiet, który miał miejsce w marcu, współpracowaliśmy z Fundacją Badań Endometriozy w Niemczech, Francji i Włoszech, aby rzucić światło na zdrowie kobiet. Jest to przypadłość, która od jest bagatelizowana, a mająca znaczący wpływ na kobiety.

Latem wspieraliśmy Surfrider – fundację zajmującą się ochroną i konserwacją rzek, jezior, mórz i oceanów. W październiku na wszystkich naszych europejskich rynkach, obchodziliśmy Pinktober. W tym celu połączyliśmy siły z różnymi stowarzyszeniami i organizacjami, takimi jak Loono, Komen Italia, Fundacja La Vie La Vie, Asociación de Cáncer de Mama Metastásico i Fundația Renașterea. W grudniu przekazujemy potrzebującym dużą liczbę produktów.

DOSTAWA BEZ CO2

Oprócz naszych zobowiązań charytatywnych kontynuowaliśmy również wewnętrzną pracę nad naszym wpływem na środowisko. W HelloBody wierzymy, że powinniśmy dbać nie tylko o naszą skórę, ale także o naszą planetę. Dlatego wszystkie przesyłki od 2021 r. są neutralne pod względem emisji CO2. Za każdym razem, gdy składasz zamówienie za pośrednictwem naszej strony internetowej rekompensujemy je – nasze przesyłki nie mają wpływu na atmosferę. To dla nas ogromny sukces.

WIĘCEJ NIŻ DONACJE

Jednak w HelloBody nasze zaangażowanie w wywieranie pozytywnego wpływu na świat nie kończy się na prezentach lub wynagrodzeniach. Nasza filozofia produktów, nasze składniki i receptury są również projektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju. Dlatego receptury naszych produktów oparte są na składnikach pochodzenia naturalnego.

Zgodnie z naszymi osobistymi przekonaniami i wartościami naszej marki nigdy nie stosujemy niektórych dodatków, takich jak PEG, silikony, parabeny, mikroplastiki czy oleje mineralne. Wszystkie nasze produkty nie są testowane na zwierzętach i w tym roku osiągnęły poziom 98% naturalnego składu w całej naszej linii produktów.

Nasze propozycje na ten miesiąc

-50%
240,00 
-50%
60,00