HELLO BODY x SZLACHETNA PACZKA

HELLO BEAUTY,

Przed nami wyjątkowy czas w roku – czas bliskości, ciepła i życzliwości. Najpiękniejszym świątecznym gestem, jaki możemy podarować jest pomaganie! Idea pomagania i wspierania akcji charytatywnych jest nam bardzo bliska. W Hello Body propagujemy odpowiedzialny styl życia oraz poszanowanie dla ludzi i natury. Staramy się angażować w akcje społeczne niosące pomoc innym na przestrzeni całego roku. Już od dawna angażujemy się w działania na rzecz kobiet i wspieramy ich emancypację. Działamy w trosce nie tylko o ludzi, ale rownież o naszych mniejszych przyjaciół i nie testujemy na zwierzętach na żadnym etapie produkcji. Co więcej, część dochodów ze sprzedaży przeznaczamy na rzecz stowarzyszeń walczących o prawa zwierząt. Aktywna pomoc to ważny element naszej działalności. Koniec roku to czas jednoczenia się i dzielenia, dlatego postanowiliśmy połączyć siłę HelloBody i Programu Szlachetna Paczka. W zbliżającym się okresie świątecznym chcielibyśmy zapewnić radość wielu osobom, które być może nie doświadczają jej na co dzień. 

CO WSPÓLNEGO MA HELLO BODY I SZLACHETNA PACZKA ? 

Lubimy ludzi i lubimy pomagać 🙂 W tym roku postanowiliśmy połączyć siły z jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce, z programem Szlachetna Paczka. Szlachetna Paczka to zorganizowana pomoc osobom potrzebującym. To wyciągnięcie ręki do osób, którym jest ciężej i wspieranie ich w tym, by zaczęły samodzielnie radzić sobie w życiu. Program opiera się na pracy z darczyńcami i wolontariuszami, którzy pomagają rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi, z kolei darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. Tylko w ubiegłym roku Szlachetna Paczka połączyła ponad 600 tys. osób, dzięki czemu pomoc materialna o wartości ponad 47 mln zł trafiła do przeszło 16 tys. rodzin w potrzebie! To imponujące liczby, dlatego wraz z końcem bieżącego roku chcielibyśmy przyczynić się do promowania idei Programu Szlachetna Paczka i niesienia pomocy innym. 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS I RÓBMY RAZEM DOBRO

Zobowiązujemy się przekazać 4zł z każdego zamówienia złożonego na naszej stronie internetowej w dniach 25.11 – 26.12. Wesprzemy Szlachetną Paczkę łączną kwotą aż do 60 tysięcy złotych na rzecz pomocy osobom w potrzebie. Bo każdy zasługuje na szansę i pomocną dłoń, a my w HelloBody lubimy się dzielić tym co dobre 🙂 Kupując jakikolwiek produkt na stronie HelloBody między 25.11.2019 a 26.12.2019, wspierasz Szlachetną Paczkę! 

Dokonując dowolnego zakupu produktów HelloBody przeznaczasz 4 zł na rzecz Szlachetnej Paczki. Sprawiasz zatem radość nie tylko sobie, ale też innym!

Nasze bestsellery

Od: 479,96  429,99 
Od: 514,96  459,99 
Oszczędź aż do 20%!
Od: 1.179,90  899,99