Hello Body na Berlin Fashion Week

modelka przed pokazem

W HelloBody wspominamy tegoroczny Berlin Fashion Week. Jako główny sponsor beauty na wydarzeniu, jesteśmy dumni z włożonej pracy w organizację oraz idei, które udało się nam przekazać szerszej publiczności. Wewnętrzne piękno, samoakceptacja oraz bycie sobą. Dotarcie do jak największej ilości społeczeństwa i edukowanie o nurcie Body Positivity oraz ekologicznym stylu życia to jedne z rzeczy, które udało nam się osiągnąć.

HelloBody x #BeReal

Podczas Berlin Fashion Week postanowiliśmy dowiedzieć się czym, dla osób uczestniczących jest prawdziwe piękno. Poznać ich historie, spojrzenie na życie i siebie, oraz jak #BeReal w świecie ciągle dążącym do perfekcji.

Otrzymaliśmy różnorodne odpowiedzi. Wiele z nich udowodniło, że idea piękna zmienia się z dnia na dzień, dążąc do samoakceptacji oraz naturalności. Piękno dla wielu to czucie się dobrze we własnym ciele. Z makijażem czy bez, akceptacja tego, jakimi jesteśmy pod każdym względem to jedno z ważniejszych konceptów dla dzisiejszego społeczeństwa. Piękno emanuje ze środka oraz z kochania siebie.

W HelloBody wierzymy, że piękno jest w każdej z nas, niezależnie od wieku, koloru skóry czy figury. Kluczem do niego jest naturalność oraz pożegnanie się ze sztywnymi zasadami i idealizującymi stereotypami. W roku 2020 skupiamy się na poznaniu naszych klientek i ich historii. Dlatego też szerzenie konceptu #BeReal to nasz cel na ten rok!

Walka o lepszą planetę

W HelloBody stawiamy na innowację oraz poszanowanie środowiska i zwierząt. Na Berlin Fashion Week daliśmy uczestnikom szansę zapoznania się z naszym nowym produktem- Aloe Tonic w opakowaniu z plastiku pochodzącego z recyklingu. Miało to na celu udowodnienie, że tworzenie opakowań niezagrażającym planecie jest możliwe. Limitowane edycja produktu Aloe Tonic PCR będzie miała oficjalną premierę 23 stycznia 2020 i będzie dostępna na naszej stronie.

Aloe Tonic PCR (Post Consumer Recycled) to nasz produkt w innowacyjnym opakowaniu, które stworzone zostało z przetworzonego wcześniej plastiku. Wprowadzenie nowego rodzaju opakowań pomoże nam zmniejszyć tworzenie odpadów oraz zmniejszy emisję dwutlenku węgla (CO2).

Nasze bestsellery

Od: 1.027,90  699,99 
Oszczędź aż do 20%!
Od: 719,93  549,99 
Od: 954,90  699,99