Hello Body x Dwie Kreski

01 Blog Post Banner Dwiekreski 1024x287 01 Se

Hello Beauty,

przed nami wyjątkowy czas w roku – czas bliskości, ciepła i życzliwości. Co prawda, tegoroczne święta Bożego Narodzenia wyglądać będą nieco inaczej niż do tej pory. Nie zmienia to jednak faktu, że pomaganie innym to najpiękniejszy gest, jaki możemy podarować drugiej osobie. Dla nas w HelloBody poza poszanowaniem dla środowiska, propagowaniem odpowiedzialnego stylu życia, szerzeniem samoakceptacji i miłości do siebie, to właśnie niesienie pomocy jest jedną z naszych najważniejszych wartości. Staramy się aktywnie angażować w jak najwięcej akcji charytatywnych. 

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz obecną sytuacją w kraju postanowiliśmy razem ze Stowarzyszeniem Dwie Kreski wesprzeć kobiety, które znalazły się w trudnej sytuacji, niespodziewanej ciąży. 

HelloBody x Dwie Kreski

Stowarzyszenie Dwie Kreski powstało, aby udzielać kobietom w ciąży pomoc szytą na miarę. Stowarzyszenie wyróżnia się bezstronnością światopoglądową i neutralnością afiliacyjną. Ich działania poparte są mottem: ‘Nie oceniamy, pomagamy!’. Podopieczne mogą liczyć na zindywidualizowany pakiet pomocy i wyjść z trudnej sytuacji życiowej związanej z ciążą oraz mieć pewność, że nie zostaną przez nikogo ocenione.
Stowarzyszenie nie pomaga w aborcji, a szuka rozwiązań takich jak np. adopcja, wspiera kobiety w kontynuowaniu edukacji podczas ciąży, pomaga w znalezieniu pracy, a nawet oferuje pomoc w zakresie psychologicznym. 

W 2018 Dwie Kreski rozpoczęły projekt telefonu zaufania. Wolontariusze, codziennie, rozmawiają i starają się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla dzwoniących i potrzebujących kobiet. Stowarzyszenie zrzesza wolontariuszy z całej Polski. Obecnie jest ich ponad 1000. Część z nich pomaga przy telefonie zaufania, zaś wolontariusze lokalni czekają w gotowości do pomocy kiedy zajdzie taka potrzeba.

Podczas projektu ze Stowarzyszeniem Dwie Kreski poznaliśmy niesamowitych ludzi, dla których niesienie pomocy drugiej osobie lub kobietom, które znalazły się w ciężkiej sytuacji to, temat naprawdę bliski sercu. 

Hello Body z każdego zakupionego zestawu pomiędzy 22 listopada a 7 grudnia zobowiązuje się przekazać 4zł na rzecz Stowarzyszenia Dwie Kreski oraz pomocy innym. 

Nasze propozycje na ten miesiąc

-50%
240,00 
-50%
60,00