Hello Body & #bikeygees

Hellobody jest dumną reprezentacją świata, w którym szanuje się jego mieszkańców — kobiety, mężczyzn, zwierzęta, a także przyrodę, która nas otacza.

To, co motywuje nas do działania, to ambicja, aby tworzyć lepsze i bardziej przyjazne środowisko. Z tego powodu szczególną uwagę poświęcamy akcjom wspierającym emancypację kobiet. Wierzymy, że każda kobieta — bez względu na jej wiek, wygląd lub pochodzenie — zasługuje na szacunek i własne miejsce w społeczeństwie. Akceptujemy i podkreślamy różnorodność, ponieważ rozumiemy, że odnajdywanie harmonii i siły w różnicach to niezwykła moc i umiejętność. Dzielenie się jest dla nas ważne!

#sharingiscaring

#Bikeygees e.V. to zlokalizowane w Berlinie stowarzyszenie non-profit, które walczy o emancypację kobiet, promuje środki transportu wolne od produkcji spalin, a także sport i ruch, jako sposób na nawiązywanie relacji i dobrą zabawę. Według nas to fantastyczne! #BIKEYGEES uczy kobiety jazdy na rowerze i wspiera je w zdobywaniu własnej niezależności i wolności!

Wystarczyły zaledwie 3 lata działalności #BIKEYGEES, aby nauczyć ponad 550 kobiet i dziewcząt stawiać pierwsze kroki na rowerze! Czy to nie wspaniały projekt?!

#cyclingisfreedom


HelloBody wyznaje takie same wartości jak #BIKEYGEES — wierzymy w różnorodność, radość i emancypację kobiet. Z tego powodu przygotowaliśmy dla stowarzyszenia niespodziankę — akurat na ich trzecie urodziny, które wypadły w połowie września. Pewnego popołudnia nasz cały zespół zabrał się do pracy, aby nadać dwudziestu używanym rowerom nowy look w stylu HelloBody! Musimy przyznać, że rezultaty przerosły nasze oczekiwania. A Wy, co myślicie?Obdarowywanie innych swoim czasem i energią to bardzo wzruszające doświadczenie, które przynosi wiele satysfakcji. Marta, Online Marketing Manager z włoskiego zespołu, wyznała: “Nigdy nie wyobrażałam sobie, że odrestaurowywanie rowerów może być taką frajdą! To był wspaniały dzień, a wszyscy bawili się świetnie! Wiem, że w Berlinie umiejętność jazdy na rowerze jest bardzo ważna. To fantastyczne, że stowarzyszenie uczy kobiety jak to robić, a przez to buduje ich pewność siebie i niezależność.” Joanna, nasz Product Content Manager, również podzieliła się swoimi wrażeniami: “To bardzo budujące widzieć wszystkich podczas wspólnej pracy nad tak cudownym projektem. Wszyscy poczuliśmy silnego ducha zespołu, a to jest to, co wyróżnia naszą firmę. To był świetnie spędzony czas dla równie wspaniałego celu!”


W dniu przyjęcia urodzinowego #BIKEYGEES przejechaliśmy pół Berlina, aby wręczyć stowarzyszeniu zapięcia, kaski i dwadzieścia rowerów HelloBody. Tego dnia pogoda również nam sprzyjała, a my odczuliśmy na własnej skórze jak wiele wolności i radości przynosi jazda na rowerze! #cyclingisfreedom


Zaprosiliśmy również naszą cudowną społeczność do wsparcia naszej akcji, a rezultaty przerosły nasze oczekiwania! Dzięki Wam mogliśmy podarować fundacji 5000€! Nie tylko my, ale również Anette Krüger, założycielka #BIKEYGEES, chciałaby gorąco podziękować z całego serca za wsparcie!

PS. Niektórym z nas udało się nawet dojrzeć łzy szczęścia spływające po policzkach Anette, gdy odbierała czek z dotacją.


Selcan skorzystała z okazji i rozpoczęła naukę jazdy na jednym z naszych rowerów. Poradziła sobie świetnie! Jeszcze tego dnia aż 10 rowerów HelloBody znalazło swoich nowych właścicieli. To dzięki Wam kilka osób otrzymało więcej wolności i możliwości w codziennym życiu. Czasem nie potrzeba wiele, aby mieć pozytywny wpływ na czyjeś życie.

Nasze bestsellery

Oceniony 4.88 na 5.
Od: 1.019,90  669,86 
NOWOŚĆ
Oceniony 5.00 na 5.
Od: 694,94  569,99 
Oceniony 4.60 na 5.
Od: 439,96  334,99