HelloBody na Berlin Fashion Week 2020

Hello Beauty, 

Rozpoczęcie roku zwiastuje nadchodzące tygodnie mody promujące najnowsze trendy w Europie i na świecie. Już od 13 stycznia Berlin na tydzień przeistoczy się w jedną z najbardziej rozpoznawalnych stolic mody. W tym roku HelloBody ma zaszczyt zostać głównym sponsorem beauty na Berlin Fashion Week Mercedes-Benz. Promując hasło ‘Be Real’, będziemy dbać o pielęgnacja ciała i twarzy modelek, które zobaczycie na wybiegu. Ponadto chcemy szerzyć nasze motto #naturalisglamorous oraz pokazać, że również podczas Fashion Week można dbać o środowisko i kochać siebie!

fashion show isn't about perfection but being real

HelloBody x Berlin Fashion Week 

Piękno jest w każdej z nas, musimy tylko potrafić je dostrzec i odkryć! Naszym celem jest wywieranie pozytywnego wpływu na społeczeństwo i nasze klientki. Dlatego na Berlin Fashion Week chcemy pokazać Wam ludzi z prawdziwymi historiami i odkryć ich wewnętrzne i zewnętrzne piękno. Czujemy się odpowiedzialni za szerzenie pozytywnego podejścia do ciała, a ‘body positivity movement’ to jedna z najważniejszych wartości naszej firmy. Nie wierzymy w stereotypy piękna, wypracowane przez media oraz społeczeństwo. Wychodzimy im naprzeciw i mówimy nie dla retuszu, przekłamaniu oraz nierealnym stereotypom dotyczącym piękna i sylwetki. 

hellobody taking part in berlin fashion week

Już od poniedziałku, 13 stycznia 2020, dołącz do naszej wspaniałej przygody i sprawdź, jakie mamy sposoby na pielęgnację cery i skóry w trakcie długiego i intensywnego dnia, abyś zawsze czuła się świeżo i naturalnie! 

Pamiętaj, zawsze bądź sobą, i już dziś pożegnaj się ze sztywnymi zasadami i sztampowym myśleniem. 

Be real!

HelloBody

Nasze bestsellery

Od: 479,96  429,99 
Od: 514,96  459,99 
Od: 1.179,90  899,99