Jak długo można przetrzymywać scrub do ciała po otwarciu?
Po otwarciu należy zużyć zawartość Bodyscrub w ciągu 3 miesięcy. Wielkość porcji jest zaprojektowana w taki sposób, aby opakowanie wystarczyło na 3 miesiące. Zaleca się, aby zamknąć opakowanie po użyciu. Przechowywać w suchym miejscu.

Kiedy nie należy stosować Hellobody?
Nasz produkt jest dobrze tolerowany przez organizm – wskazują na to wyniki testów, którym został poddany. W przypadku gdy mimo zastosowania się do zaleceń na opakowaniu występuje swędzenie bądź dziwne/nieprzyjemne uczucie, należy go jak najszybciej zmyć. Oczywiście należy sprawdzić czy jesteś uczulony na którykolwiek ze składników produktu.

Co należy zrobić w czasie, w którym produkt będzie się wchłaniać?
W celu uzyskania optymalnych rezultatów należy wykazać się odrobiną cierpliwości i pozwolić rozwinąć się magicznym właściwościom Scruba. Zebraliśmy dla Ciebie kilka propozycji na naszej stronie internetowej – ściągnij nasz informator i pozwól się zainspirować.

Jak często należy używać kawowego scrubu do ciała?
Jakkolwiek nieodparcie mogłoby się wydawać, nie należy stosować COCO GLOW codziennie. Podobnie jak w przypadku wszystkich dobrych rzeczy, umiar jest istotny – używaj 2-3 razy w tygodniu, i rozkoszuj się delikatną skórą.

Czy kawa jest naprawdę odpowiednia dla mojej skóry?
Kofeina pobudza krążenie i pomaga naprężyć i wygładzić skórę. Jedną z najbardziej chwalonych cech Kaffee Peelings jest zwalczanie cellulitu. Kofeina pomaga stymulować krążenie krwi i aktywuje molekuły odpowiedzialne za spalanie tkanki tłuszczowej.

Czy scrub wysusza moją skórę?
Zwykle nie. Jeśli masz naturalnie suchą skórę, zalecamy używanie kremu nawilżającego po użyciu. Jednak zawarte olejki mają za zadanie przywrócić optymalne nawilżenie skóry.

Jak długo muszę czekać na efekty działania?
Rezultaty działania będą widoczne i odczuwalne już po pierwszym użyciu. Twoja skóra będzie aksamitnie miękka i będzie pachnieć jak jesienne popołudnie w ulubionej kawiarni. Po około 4 tygodniach skrupulatnego stosowania rozstępy i cellulit zaczną zanikać.

Czy produkty są testowane na zwierzętach?
Oczywiście, że nie! Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane bez wykorzystywania zwierząt w celach testowych.