Ewelina Budzyńska

@lelcia

Kiedy zostałam zapytana o swoje wieczorne oraz poranne rytuały w mojej głowie pojawił się znak zapytania: czy ja takie w ogóle mam? Pęd życia sprawia, że zapominamy o sobie, wieczorem ledwo patrząc na oczy myjemy zęby, a rano wstajemy i ratujemy się kubkiem kawy. Błąd! Trzeba codziennie chociaż trochę siebie nagradzać i rozpieszczać. Bo jak nie my to kto?
U mnie niedziela jest dniem w którym najwięcej czasu poświęcam samej sobie. W ciągu dnia zazwyczaj odwiedzam kino oraz spotykam się ze znajomymi na mieście. Wieczorem zamykam się w łazience i tam pozwalam sobie na odrobinę relaksu. Obowiązkowo robię peeling całego ciała (tutaj wstawka tego Waszego kawowego) oraz enzymatyczny peeling twarzy. Po gorącym prysznicu na ciało nakładam (COCO CREAM BODY BUTTER), a w twarz wklepuje krem intensywnie nawilżający z dodatkiem oleju jojoba. Jeśli wystarczy mi czasu relaksuje się przy dobrej książce bądź wciągającym serialu na Netflixie. Poniedziałek witam przyjaźnie, pomimo pracy znajduje czas na poranne zajęcia jogi, które dobrze nastrajają mnie na cały tydzień. Dodatkowo idę na długi spacer z psem, zazwyczaj ruszamy w kierunku morza. Przed wyjściem z domu nie zapominam oczywiście o oczyszczeniu twarzy przy pomocy (COCO FRESH DETOX FACE FOAM) i nałożeniu kremu z filtrem. To bardzo ważne, szczególnie dla mnie, ponieważ jestem w trakcie kuracji kwasem salicylowym

KUP MOJĄ RUTYNĘ Z 20% KODEM ZNIŻKOWYM

UŻYJ KODU: RUTYNALELCIA

Oceniony 4.06 na 5.
99,99 
Oceniony 4.86 na 5.
119,99 
Oceniony 4.83 na 5.
119,99 

FOLLOW LELCIA ON INSTAGRAM

Wiecie dlaczego tyle piszę o tych jelitach?
Po pierwsze sama w przeszłości miałam poważne problemy, przez bóle brzucha trafiłam nawet do szpitala. Miałam wiecznie wzdęty brzuch, nie mogłam nic zjeść na mieście i ciągle denerwował mnie okropny balon. Po drugie, wiem jak dużo osób zmaga się z tym problemem. Nie tylko w sieci, ale też w moim otoczeniu. Dodatkowo to nie jest przyjemny temat, no bo kto będzie się chwalił, że każdy dzień zaczyna biegunką, a po zjedzeniu czegokolwiek zaczyna puszczać bąki i niedopina się w spodnie?

Dlatego przychodzę do Was z kilkoma produktami, które mogą pomóc. ➡️ maślan sodu ➡️ na jego temat nagrałam filmik, który odnajdziecie na moim IGTV, blogu www.lelcia.pl oraz Facebooku. W skrócie kwas masłowy, według badań naukowych, jest w stanie poprawić naszą jakość życia przy Zespole Jelita Drażliwego. ➡️ SanProbi IBS zawiera szczep Lactobacillus plantarum 299v, który został dokładnie przebadany i jest zalecany osobom borykającym się z problemami jelitowym, z doświadczenia powiem, że dzięki niemu wiele osób z którymi pracuje przestało witać dzień biegunką, a to naprawdę konkretny postęp ➡️ Probiobalance IBS to nowy produkt dedykowany osobom z Zespołem Jelita Drażliwego, osobiście jeszcze z nim nie pracowałam, ale jego unikalny skład oraz moje zaufanie do tej firmy sprawiają, że z pewnością sięgnę po niego w mojej pracy i jeśli Wy nadal szukacie dobrego preparatu dla siebie, również możecie zwrócić na niego uwagę.

Oczywiście oprócz probiotyków czy kwasu masłowego bardzo ważne jest dodatkowe postępowanie w przypadku różnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

U mnie kluczowe obok probiotykoterapii było WYLUZOWANIE, czyli radzenie sobie ze stresem. Bardzo często nakręcamy się i wpadamy w błędne koło. Zaczynamy się stresować, że podczas wyjścia na miasto wydmie nam brzuch i przez te nerwy tak właśnie się dzieje. Dlatego ważna jest praca ze sobą, a jeśli trzeba to warto udać się z prośbą o pomoc do specjalisty.

Niezwykle istotna jest również dieta, czasami eliminacja bądź ograniczenie spożywania kilku produktów przynosi nam niesamowitą ulgę.

Wszystkie produkty z infografiki dostaniecie w @drnatural.pl z kodem LELCIA -8% taniej 💊
Wiecie dlaczego tyle piszę o tych jelitach? Po pierwsze sama w przeszłości miałam poważne problemy, przez bóle brzucha trafiłam nawet do szpitala. Miałam wiecznie wzdęty brzuch, nie mogłam nic zjeść na mieście i ciągle denerwował mnie okropny balon. Po drugie, wiem jak dużo osób zmaga się z tym problemem. Nie tylko w sieci, ale też w moim otoczeniu. Dodatkowo to nie jest przyjemny temat, no bo kto będzie się chwalił, że każdy dzień zaczyna biegunką, a po zjedzeniu czegokolwiek zaczyna puszczać bąki i niedopina się w spodnie? Dlatego przychodzę do Was z kilkoma produktami, które mogą pomóc. ➡️ maślan sodu ➡️ na jego temat nagrałam filmik, który odnajdziecie na moim IGTV, blogu www.lelcia.pl oraz Facebooku. W skrócie kwas masłowy, według badań naukowych, jest w stanie poprawić naszą jakość życia przy Zespole Jelita Drażliwego. ➡️ SanProbi IBS zawiera szczep Lactobacillus plantarum 299v, który został dokładnie przebadany i jest zalecany osobom borykającym się z problemami jelitowym, z doświadczenia powiem, że dzięki niemu wiele osób z którymi pracuje przestało witać dzień biegunką, a to naprawdę konkretny postęp ➡️ Probiobalance IBS to nowy produkt dedykowany osobom z Zespołem Jelita Drażliwego, osobiście jeszcze z nim nie pracowałam, ale jego unikalny skład oraz moje zaufanie do tej firmy sprawiają, że z pewnością sięgnę po niego w mojej pracy i jeśli Wy nadal szukacie dobrego preparatu dla siebie, również możecie zwrócić na niego uwagę. Oczywiście oprócz probiotyków czy kwasu masłowego bardzo ważne jest dodatkowe postępowanie w przypadku różnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. U mnie kluczowe obok probiotykoterapii było WYLUZOWANIE, czyli radzenie sobie ze stresem. Bardzo często nakręcamy się i wpadamy w błędne koło. Zaczynamy się stresować, że podczas wyjścia na miasto wydmie nam brzuch i przez te nerwy tak właśnie się dzieje. Dlatego ważna jest praca ze sobą, a jeśli trzeba to warto udać się z prośbą o pomoc do specjalisty. Niezwykle istotna jest również dieta, czasami eliminacja bądź ograniczenie spożywania kilku produktów przynosi nam niesamowitą ulgę. Wszystkie produkty z infografiki dostaniecie w @drnatural.pl z kodem LELCIA -8% taniej 💊

Nasze bestsellery

NOWOŚĆ
Oceniony 4.94 na 5.
Od: 435,99  334,99 
Oceniony 4.93 na 5.
474,99  334,99 
NOWOŚĆ
Oceniony 5.00 na 5.
544,99  469,99