Booster ABC

Hello Beauty!

Znasz już Boostery HelloBody? Tak? To cudownie. Nie? Czas to zmienić! 

To małe, ale bardzo efektywne produkty, które pomagają zwalczyć różnorodne problemy z pielęgnacją cery. W pakiecie dostajesz natychmiastowe efekty oraz długotrwałe rezultaty. Te produkty w małych buteleczkach działają cuda i mogą być stosowane do każdego typu skóry. A po raz pierwszy w historii HelloBody, ta linia, zawiera produkty dostosowane do potrzeb starzejącej się skóry.  

Dlaczego Booster? 

Boostery to tak zwane ‘doładowanie dla skóry’, które swoją konsystencją przypominające serum, jednak zostały stworzone w celu wzmocnienia skóry na powierzchni oraz w głąb. Świetnie spełniają się również w roli wzmacniacza dla kosmetyków. To właśnie dzięki nim możesz uzyskać mocniejsze działanie kremu na dzień i na noc.  A co najważniejsze, bardzo łatwo włączyć je do codziennej pielęgnacji! 

Mix it! Zmieszaj Twój ulubiony Booster z kremem nawilżającym na dzień lub na noc.

Layer it! Wzmocnij efekt Booster’a, nakładając go prosto na skórę, a następnie zastosuj nawilżający krem na dzień lub na noc.

Boostery HelloBody

Hb Boosters Grid 5x

Obecnie w naszym sklepie znajdziesz 5 wspaniałych Boosterów. Każdy z nich został stworzony na bazie składników pochodzenia naturalnego, aby pomóc w zwalczaniu niedoskonałości skóry. 

  • 10% VITAMIN C Booster Rozjaśnienie + Wzmocnienie dla jaśniejszej i gładszej cery.
  • 2% HYALURON Booster Nawilżenie + Elastyczność dla odpowiednio nawilżonej i jędrnej skóry.
  • 5% PEPTIDE COMPLEX Elastyczność + Jędrność w celu odmłodzenia skóry.
  • 10% NIACINAMIDE Booster Wygładzenie + Ujednolicenie dla poprawy wyglądu cery.
  • 1,2% Retinol Complex Booster Regeneracja + Wzmocnienie odżywionej i odmłodzonej skóry.

BOOSTER ABC

O naszych Boosterach moglibyśmy mówić bez końca! Aby uniknąć długiego monologu, przygotowaliśmy dla Was Booster ABC – źródło wiedzy o Boosterach HelloBody! 

Znajdziesz w niej szczegółowe informacje o każdym z Boosterów, jego zastosowaniu oraz składnikach. Ponadto, ta kopalnia wiedzy zawiera poprawne sposoby wykonania pielęgnacji krok po kroku oraz ciekawostki na temat łączenia kosmetyków HelloBody z Boosterami. 

Sprawdź sama! Pobierz Booster ABC tutaj lub kliknij w poniższe zdjęcie i dowiedz się więcej o naszych magicznych małych buteleczkach! 

Nasze propozycje na ten miesiąc