Hellobody jest dumną reprezentacją świata, w którym szanuje się jego mieszkańców — kobiety, mężczyzn, zwierzęta, a także przyrodę, która nas otacza.

To, co motywuje nas do działania, to ambicja, aby tworzyć lepsze i bardziej przyjazne środowisko. Z tego powodu szczególną uwagę poświęcamy akcjom wspierającym emancypację kobiet. Wierzymy, że każda kobieta — bez względu na jej wiek, wygląd lub pochodzenie — zasługuje na szacunek i własne miejsce w społeczeństwie. Akceptujemy i podkreślamy różnorodność, ponieważ rozumiemy, że odnajdywanie harmonii i siły w różnicach to niezwykła moc i umiejętność. Dzielenie się jest dla nas ważne!

#sharingiscaring

#Bikeygees e.V. to zlokalizowane w Berlinie stowarzyszenie non-profit, które walczy o emancypację kobiet, promuje środki transportu wolne od produkcji spalin, a także sport i ruch, jako sposób na nawiązywanie relacji i dobrą zabawę. Według nas to fantastyczne! #BIKEYGEES uczy kobiety jazdy na rowerze i wspiera je w zdobywaniu własnej niezależności i wolności!

Wystarczyły zaledwie 3 lata działalności #BIKEYGEES, aby nauczyć ponad 550 kobiet i dziewcząt stawiać pierwsze kroki na rowerze! Czy to nie wspaniały projekt?!

#cyclingisfreedom


HelloBody wyznaje takie same wartości jak #BIKEYGEES — wierzymy w różnorodność, radość i emancypację kobiet. Z tego powodu przygotowaliśmy dla stowarzyszenia niespodziankę — akurat na ich trzecie urodziny, które wypadły w połowie września. Pewnego popołudnia nasz cały zespół zabrał się do pracy, aby nadać dwudziestu używanym rowerom nowy look w stylu HelloBody! Musimy przyznać, że rezultaty przerosły nasze oczekiwania. A Wy, co myślicie?Obdarowywanie innych swoim czasem i energią to bardzo wzruszające doświadczenie, które przynosi wiele satysfakcji. Marta, Online Marketing Manager z włoskiego zespołu, wyznała: “Nigdy nie wyobrażałam sobie, że odrestaurowywanie rowerów może być taką frajdą! To był wspaniały dzień, a wszyscy bawili się świetnie! Wiem, że w Berlinie umiejętność jazdy na rowerze jest bardzo ważna. To fantastyczne, że stowarzyszenie uczy kobiety jak to robić, a przez to buduje ich pewność siebie i niezależność.” Joanna, nasz Product Content Manager, również podzieliła się swoimi wrażeniami: “To bardzo budujące widzieć wszystkich podczas wspólnej pracy nad tak cudownym projektem. Wszyscy poczuliśmy silnego ducha zespołu, a to jest to, co wyróżnia naszą firmę. To był świetnie spędzony czas dla równie wspaniałego celu!”


W dniu przyjęcia urodzinowego #BIKEYGEES przejechaliśmy pół Berlina, aby wręczyć stowarzyszeniu zapięcia, kaski i dwadzieścia rowerów HelloBody. Tego dnia pogoda również nam sprzyjała, a my odczuliśmy na własnej skórze jak wiele wolności i radości przynosi jazda na rowerze! #cyclingisfreedom


Zaprosiliśmy również naszą cudowną społeczność do wsparcia naszej akcji, a rezultaty przerosły nasze oczekiwania! Dzięki Wam mogliśmy podarować fundacji 5000€! Nie tylko my, ale również Anette Krüger, założycielka #BIKEYGEES, chciałaby gorąco podziękować z całego serca za wsparcie!

PS. Niektórym z nas udało się nawet dojrzeć łzy szczęścia spływające po policzkach Anette, gdy odbierała czek z dotacją.


Selcan skorzystała z okazji i rozpoczęła naukę jazdy na jednym z naszych rowerów. Poradziła sobie świetnie! Jeszcze tego dnia aż 10 rowerów HelloBody znalazło swoich nowych właścicieli. To dzięki Wam kilka osób otrzymało więcej wolności i możliwości w codziennym życiu. Czasem nie potrzeba wiele, aby mieć pozytywny wpływ na czyjeś życie.

Jeśli nie możesz odtworzyć filmu, przejdź bezpośrednio do serwisu YouTube.


Jeśli nie możesz odtworzyć filmu,
przejdź bezpośrednio do serwisu YouTube.

NA CZASIE

NOWOŚĆ
Oceniony 5.00 na 5.
474,99  334,99 
Oceniony 5.00 na 5.
Od: 929,99  669,99 
Oceniony 5.00 na 5.
Od: 335,99  299,99