Be Diverse, Be COCOS!

Cocos products

Z MYŚLĄ O NASZEJ SPOŁECZNOŚCI: COCO ZAMIENIA SIĘ W COCOS

Od samego początku w HelloBody, naszym priorytetem było promowanie różnorodności i inkluzywności. Naszym celem jest umożliwienie każdemu, aby czuł się dobrze we własnej skórze. Od początku mówimy #HelloEveryBody.

Celebrujemy Twoje wyjątkowe piękno, Twoje piękne niedoskonałości, pomagając Ci czuć się dobrze i pewnie każdego dnia. Z biegiem lat wraz z rozwojem naszej społeczności, dostrzegliśmy siłę różnorodności. Im lepiej się czujemy, tym bardziej jesteśmy gotowi do tworzenia związków z ludźmi – z dowolnego tła społecznego, etnicznego, seksualnego i religijnego.

Dlatego podejmujemy działania, aby pokazać to również w naszym asortymencie.

ZMIANA LINII COCO ABY UWZGLĄDNIĆ WSZYSTKICH

Nasza pierwsza w historii linia HelloBody, COCO, buduje fundamenty naszej marki. To Wasz absolutny faworyt i reprezentuje to, za czym stoimy jako zespół. Nie ma więc lepszego produktu, który pokazałby nasze zaangażowanie w różnorodność niż COCO. Dzięki pięknemu zapachowi i naturalnym składnikom ta linia może być dopasowana do skóry w każdym wieku, o każdym pochodzeniu, potrzebach, przekonaniach i nie tylko. Dlatego zdecydowaliśmy, aby nazwa COCO była również bardziej inkluzywna.

Dlatego z dumą przedstawiamy wynik:

COCO STAJE SIĘ COCOS

Poznaj COCOS – Twoją ulubioną wysokowydajną formułę o zróżnicowanej nazwie. Linia zawiera te same składniki. Kokos w formie odżywczego masła, bogatego oleju lub uspokajającego soku. COCOS ma teraz ulepszony projekt i jeszcze bardziej zrównoważone, ekologiczne opakowanie. Zgodnie z naszą ogólną filozofią produktu. Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

Dodaliśmy „S”, aby reprezentować wszystkich obecnych i nowych miłośników COCO i włączyć ich do naszej zróżnicowanej społeczności. Od jednego do wielu. Ale ta dodatkowa litera „S” wykracza poza Twoją ulubioną linię. Litera „S” w COCOS odnosi się również do nieustannych wysiłków, jakie wkładamy w całej firmie, aby poprawić nasz wpływ. Oto, co jeszcze oznacza:

S*ustainable

Opracowanie jeszcze bardziej nadających się do recyklingu opakowań, wykonanych ze składników pochodzenia naturalnego lub szkła

S*ocial

Wspieranie organizacji charytatywnych #HelloBodyCares offline i budowanie wyjątkowej, zróżnicowanej społeczności online

S*trong

Rzucamy sobie wyzwanie tworzenia lepszych formuł i bardziej zróżnicowanego portfolio, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej skóry.

S*upportive

Tworzenie wyjątkowej formuły dla każdego rodzaju skóry jest idealne, aby wspierać wszystkich ludzi w naszej społeczności.

Skorzystaliśmy również z tej zmiany, aby poprawić komfort korzystania ze sklepu. Odświeżamy sklep i zapewnimy Ci odpowiednie wskazówki i edukację, aby Twoja skóra była szczęśliwa. Pokażemy Ci, jak najlepiej korzystać z produktów HelloBody i jak je łączyć dla konkretnej cery. Zauważysz atmosferę butiku – mniej, ale więcej lubianych produktów. Zapewni to łatwy dostęp do wyselekcjonowanego zestawu wysoce skutecznych produktów do pielęgnacji skóry.

Nasze propozycje na ten miesiąc

-50%
240,00 
-50%
60,00