Anna Sanecka

@annasanecka

Cześć Skarby!
Chciałabym się z Wami podzielić moim klasycznym planem dnia!
Mam na swojej liście kilka rytuałów, które dzisiaj poznacie! A więc do dzieła!
Rano, zanim zwlekę się z łożka, milion razy przestawiam budzik i odwlekam to ile tylko mogę. Zaraz po przebudzeniu wypijam szklankę wody z cytrynką na pobudzenie metabolizmu do działania! Na śniadanie najczęściej piję smoothie lub proteinowe szejki. Lecę myć ząbki i twarz swoją ukochaną pianką COCO FRESH DETOX FACE FOAM.
Oczywiście zanim typowa kobieta, czyli ja, wyjdzie z domu, robi makijaż. Przed wykonaniem mojego makijażu robię peeling, aby pozbyć się nadmiaru sebum i martwego naskórka z twarzy, do tego używam peelingu kawowego COCO GLOW BODY SCRUB, a następnie nakładam ulubiony, nawilżający krem do twarzy! Mój makijaż nie zajmuje więcej niż 15 minut 😉

Na mieście załatwiam milion spraw, ciągle w biegu, w korkach. Zakupy, powrót do domu i praca przed komputerem. Często czuję się zmęczona, ale kto powiedział, że będzie łatwo?! 😉 Przygotowując obiad, kieruję się głównie tym, aby było to zdrowe mięsko i dużo warzyw! Często na moim instagramowym stories możecie śledzić moje kuchenne poczynania! 😉
W ciągu dnia staram się pić dużo wody i pamiętać o nawilżaniu rąk ulubionym kremem COCO TOUCH HAND CREAM. Niestety moje dłonie są skłonne do dużej suchości, zwłaszcza między palcami.
Domowe obowiązki jak pranie czy sprzątanie, zawsze wykonuję późnym popołudniem, lub praktycznie wieczorem.

Na kolację najczęsciej jadam serek wiejski z warzywami, popijając zdrową zieloną herbatką.
Te wieczory, które akurat spędzam w domu, wyglądają typowo kobieco. Koc, kot, kanapa i ulubione seriale, kolejna wciągająca książka! Wieczorna kąpiel zajmuje dużo więcej czasu, który jest tylko dla mnie. Nakładam maseczkę COCO CLEAR DETOX MASK i relaksuję się w wannie. Po kąpieli wmasowuję w ciało ukochane masło COCO CREAM BODY BUTTER, które pomaga najbardziej wymagającej, suchej skórze, nawet tym najcięższym miejscom, jak łokcie czy stopy.
Moment wejścia do sypialni jest najpiękniejszym w ciągu całego dnia, bo w końcu można iść spać!
Kolorowych! 🙂

KUP MOJĄ RUTYNĘ Z 20% KODEM ZNIŻKOWYM

UŻYJ KODU: ANNARUTYNA

FOLLOW ANNA SANECKA ON INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.

Nasze propozycje na ten miesiąc